24. Augusts 2020.

27.augustā no plkst. 15:00 līdz plkst. 18:00 Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē notiks Sporta skolas “Spars” atvērto durvju diena. Pasākuma laikā ikviens varēs iepazīties ar sev tīkamo vienu no 10 sporta veidiem, ko piedāvā apgūt sporta skola.

Ņemot vērā valstī noteiktos Covid-19 izplatības ierobežojumus, atvērto durvju diena notiks Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles visās trīs zālēs, kurās jaunie audzēkņi un interesenti varēs iepazīties ar treneriem, sporta bāzēm, treniņa grafikiem un uzņemšanas noteikumiem.

Ventspils sporta skola „Spars” ir viena no lielākajām sporta skolām Latvijā, kurā trenējas 1200 audzēkņi. Sporta skolā “Spars” ir iespēja bez maksas nodarboties ar  10 sporta veidiem basketbolu, BMX riteņbraukšanu, džudo, ložu šaušanu, peldēšanu, smaiļošanu un kanoe airēšanu, sporta vingrošanu, svarcelšanu, šorttreku un vieglatlētiku.

Plašāka informācija pieejama zvanot pa tālr. 63622732 vai rakstot uz e–pastu [email protected], kā arī mājas lapā spars.ventspils.lv vai sociālā tīkla Facebook.com Sporta skolas “Spars” lapā.

Dalies