03. Decembris 2020.

Lai veicinātu Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centra dalībnieku atpazīstamību un vienotību, šobrīd dalībnieki ir tikuši pie vienotas krāsas sporta apģērba, kuru iegādei izlietots finansējums 2290 eiro apmērā, no šim mērķim paredzētā Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas piešķirtā finansējuma  2020.gadā.  

Ventspils pilsētā darbojas Augstas klases sportistu sagatavošanas centrs, kurā iekļauti 18 sportisti svarcelšanā, vieglatlētikā un šorttrekā. Projekta darbībai Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija 2020.gadā piešķir finansējumu 108 000 eiro apmērā un līdzvērtīgu finansējumu iegulda arī Ventspils pilsētas pašvaldība.

Pateicoties Ventspils pilsētas pašvaldības finansiālam atbalstam Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti izmanto Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāzes un fizioterapijas centru.

Sporta skola “Spars” izsaka pateicību Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai par sadarbību un doto iespēju šajā gadā īstenot šo nozīmīgo projektu Ventspils pilsētā.

Dalies