30. Jūnijs 2021.

No 3. līdz 11.jūlijam Rīgā un Daugavpilī notiks FIBA U19 Pasaules kausa izcīņa basketbolā, kurā piedalīsies 2002.gadā dzimuši spēlētāji trenera Nikolaja Mazura vadībā. Izlases dalībnieku sarakstā iekļauts sporta skolas “Spars” un BK Ventspils basketbolists Kristians Šulcs, kurš ir arī komandas kapteinis.

FIBA U19 Pasaules kausa izcīņa sāksies sestdien, 3. jūlijā. Latvijas komandai pirmajā posmā visas spēles sāksies plkst.18:00, sestdien ar Puertoriko, svētdien – ar Irānu, otrdien – ar Serbiju, trešdien – astotdaļfināla spēle ar kādu A grupas komandu (Kanāda, Lietuva, Senegāla, Japāna). Latviešu pirmo spēli varēs redzēt TV3 play platformā internetā, turpmākās spēles – TV6

Pasaules U-19 kausā basketbolā piedalīsies 16 komandas no Mali, Senegālas, Argentīnas, ASV, Kanādas, Puertoriko, Austrālijas, Dienvidkorejas, Japānas, Ķīnas, Francijas, Lietuvas, Serbijas, Spānijas, Turcijas un Latvijas.

Ventspilī Eiropas jaunatnes basketbola čempionāti notikuši trīs reizes  – 2012.gadā U16 čempionāts, bet 2013.gadā un 2018.gadā U18 čempionāts.

Apsveicam Kristiānu ar iekļūšanu izlases sastāvā un vēlam veiksmi čempionātā!

Dalies