14. Janvāris 2023.

Piektdien, 13.janvārī, Olimpiskajā centrā “Ventspils” pirms Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēles, kas norisinājas starp Ventspils Sporta skolu “Spars”/Ventspils Augstskolu un “Grobiņu”, Mazzariņu ģimene mūsu sportistiem pasniedza dāvanu – jaunus dvieļus. 

Galvenā idejas autore ir Guna Mazzariņa, kura kopā ar ģimeni bieži apmeklē “Spars”/Ventspils Augstskola basketbola spēles. Kādā novembra spēlē Guna pamanīja, ka puišiem pietrūkst dvieļi un izteica šo domu savai meitai, tā arī pati ideja radās. Dvieļu sagādāšana basketbola komandai ir arī dāsna dāvana uz Ziemassvētkiem pateicībā treneriem, kas spēlē “Spars”/Ventspils Augstskolas komandā un paralēli trenē mazos basketbolistus. Vienā no šīm grupām trenējas viņas dēls. 

Idejas realizācijai bija nepieciešams finansējums, kuru Guna mēģināja savākt, iesaistot arī citus “Spars” jauno basketbolistu vecākus, taču atsaucība nebija liela. Jāsaka paldies tiem vecākiem, kuri iesaistījās iniciatīvā. Tomēr ar to nebija pietiekami, kad jau visi spēki bija izsmelti un šķita, ka projektu neizdosies realizēt, Gunas vīrs uzstāja, ka lieta jānoved līdz galam, un tā Mazzariņu ģimene uzņēmās lielāko daļu no nepieciešamā finansējuma sponsorēt saviem spēkiem. 

Guna izsaka pateicību Agitai Liepai no “Moonberry creative studio”, kura izšuva uz dvieļiem “Spars” logo un palīdzēja tos iepakot. Taču vislielāko paldies saka savai ģimenei, kuri atbalstīja Gunas ideju un palīdzēja idejas realizācijā. Kā teica pati Guna: “ Ziemassvētku laiks ir dāvināšanas laiks, ļoti žēl, ka nesanāca dāvanu pasniegt pirms svētkiem, taču ceram, ka dvieļi komandai noderēs un tiks lietoti.” 

Ventspils Sporta skola “Spars” saka paldies Mazzariņu ģimenei par ieguldījumu basketbolistu komandā un rūpēm par spēlētāju komfortu spēles laikā.

Dalies