21. Jūnijs 2023.

No 15.-17.jūnijam Limbažos notika Latvijas Republikas junioru čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Sacensību laikā notika arī atlase uz Eiropas junioru čempionātu, kas notiks no 27.līdz 30.jūlijam Portugālē, Montemor O Velho.

Par seškārtēju Latvijas junioru čempionu kļuva Daniels Siders – viņš uzvarēja C-1 1000m, 500m, 200m, C-2 200m, 500m kopā ar Danylo Chamlai (Limbaži, Ukraina), C-4 200m kopā ar Aleksandru Romanovu, Danielu Zamueli un Samuelu Sideru. Kanoe četriniekam arī sudrabs 500m distancē.

Gustavs Tīrmanis uzvarēja K-1 1000m un kopā ar Alekseju Masaiti, Kristiānu Lauri (Jelgava), Danylo Michuda (Limbaži, Ukraina) K-4 200m un 500m distancē. Gustavam arī sudraba medaļas K-1 500m un kopā ar Alekseju Masaiti K-2 200m un ar Kristiānu Lauri (Jelgava) K-2 500m distancē.

Bronzas medaļas Aleksejam Masaitim K-1 500m un Danielam Zamuelim ar Samuelu Sideru C-2 200m un 1000m distancēs.

Latvijas izlasē startam Eiropas junioru čempionātā iekļuva Daniels Siders, Gustavs Tīrmanis un Aleksejs Masaitis.