18. Februāris 2021.

Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola hallē ir pieejams paplašinātais fizioterapijas centrs, kuru varēs izmantot arī sporta skolas “Spars” audzēkņi.

Fizioterapijas centra pirmās telpas tika izbūvētas jau 2018. gadā, bet, ņemot vērā lielo pieprasījumu, ar pašvaldības finansējumu gandrīz 89 000 eiro apmērā, 2021.gadā pabeigta fizioterapijas centra paplašināšana, kura kopējā platība ir 100 m2, un izveidotas papildus piecas procedūru vietas, kā arī vingrošanas zona.

Fizioterapijas centrā pieredzējušu fizioterapeitu vadībā jaunajiem sportistiem tiek nodrošināta iespēja uzlabot veselību, kas ilgtermiņā veicina sportiskos sasniegumus.

Lai izvairītos no traumām un uzlabotu sportiskos rezultātus, ikvienam sportotājam ir svarīgi veikt profilakses pasākumus. Pēc individuāla pieraksta fizioterapijas centra pakalpojumus par atsevišķu samaksu var izmantot arī ikviens ventspilnieks.

Basketbola hallē ir pieejams arī medicīnas pakalpojumu kabinets, kurā konsultē pieredzējis sporta ārsts Egils Uldis Dzērve. Medicīnas kabinetā pieejamas dažādas veselības uzlabošanas procedūras: fizikālā terapija, ultraskaņas un mikroviļņu procedūras, kā arī elektroprocedūtras.

Dalies