11. Maijs 2021.

Treniņnometni Ukrainā aizvada Augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas “Spars” sportisti Ritvars Suharevs, Jevgēņijs Haustovs, Armands Mežinskis, Artūrs Vasiļonoks, Vlads Prokofjevs.

Mūsu sportisti gatavojas pasaules U-20 un U-23 čempionātam svarcelšanā, kas no 23. līdz 31.maijam notiks Uzbekistānas pilsētā Taškentā.

Sportistu dalību treniņnometnē iespējams nodrošināt pateicoties Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas un Ventspils pilsētas pašvaldības finansējumam.

Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centrā, trīs sporta veidos, iekļauti 14 sportisti un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija programmas darbībai 2020.gadā piešķīrusi finansējumu 84 000 eiro apmērā, kurš paredzēts naktsmītņu nodrošināšanai sporta internātā, medicīnas pakalpojumiem, komandējumu izdevumiem mācību – treniņu nometnēs un sacensībās, stipendiju izmaksai, kā arī sporta bāžu izdevumiem. Līdzvērtīgu finansējumu iegulda arī Ventspils pašvaldība, kas nodrošina bāzes, pedagogu atalgojumu, fizioterapijas un rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī inventāru.

Vēlam veiksmi!

Dalies