11. Janvāris 2021.

Ventspils Sporta skola “Spars” turpina mācību procesu attālinātā režīmā, kā arī organizē nodarbības apvidū atbilstoši laikapstākļiem. Klātienes nodarbības šobrīd ir atļautas tikai Latvijas Olimpiskā vienības sportistiem, Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportistiem un Latvijas pieaugušo izlases dalībniekiem. Atsevišķos gadījumos ir atļautas nodarbības arī jauniešu un junioru dalībniekiem, ja treniņu procesu nodrošina izlases treneris un attiecīgā sporta veida federācija šo treniņa procesu ir saskaņojusi.

Šobrīd esam sagatavojuši nodarbību grafiku no 2021. gada 11.janvāra, kurš tiks pārskatīts, ja būs izmaiņas saistībā ar Ministru kabineta jauniem rīkojumiem, kas attiecas uz COVID -19 infekcijas ierobežošanas pasākumiem.

Sacensības šobrīd Latvijā nav atļautas, tomēr ir paredzētas ārvalstu sacensības šorttrekistiem, kuriem janvāra beigās norisināsies Eiropas čempionāts šorttrekā Polijas pilsētā Gdaņskā.

Arī turpmāk treneri sazināsies ar izglītojamajiem un/vai viņu vecākiem par plānotiem treniņiem, īpaši, ja tie ir paredzēti apvidū. Attālinātā mācību procesa laikā tiks sūtīti uzdevumi, kurus aicinām cītīgi pildīt, lai uzturētu sevi ne tikai fiziski aktīvi, bet nodrošinātu arī emocionālo labsajūtu un možu garu.

Visu jautājumus par treniņu procesiem risināmi ar treneriem, kā arī skolas administrāciju. Lūgums ar skolas administrāciju visus jautājumus risināt attālināti, rakstot uz epastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 636 22732. Ja nepieciešama tikšanās klātienē, lūdzu informējiet par norādītiem kontaktkanāliem, lai vienotos par tikšanās laiku.

Informējam, ka darbu klātienē turpina sporta skolas medicīnas personāls – sporta ārsts un medicīnas māsa, kā arī darbojas fizioterapijas kabinets.

Saaudzējiet sevi un savus tuvos!

NODARBĪBU GRAFIKS NO 2021. GADA 11.JANVĀRA

Dalies