19. Maijs 2022.

Sporta skolas “Spars” jaunajiem sportistiem turpinās sacensību sezona un šajā nedēļas nogalē sacensībās piedalīsies mūsu peldētāji, airētāji un basketbolisti.

20.maijā sporta centra «Ezerkrasts» peldbaseinā notiks Liepājas Kompleksā sporta skolas sprinta turnīrs “Rekordista diena”, kurā piedalīsies 26 sporta skolas “Spars” peldētāji treneru Sergeja Iļjina un Pāvela Vilcāna vadībā. Peldētāji sacentīsies 50m brīvā stilā, uz muguras, brasā un tauriņstilā, kā arī 100m brīvajā stilā, uz muguras, brasā un tauriņstilā.

21.–22.maijā, Cieceres ezerā Brocēnos notiks Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes un LR kauss, kā arī atlase uz Eiropas junioru U23 čempionātu smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalīsies 21 sporta skolas “Spars” airētājs treneru Ojāra Burkovska un Rūtas Šaubergas vadībā. Sacensības notiks trīs vecuma grupās.

21.–22.maijā, Avotu trasē Valmierā notiks BMX Latvijas kausa 2. posms, kā arī Valmieras novada kausa izcīņa, kurās piedalīsies sportisti no visiem Latvijas BMX klubiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas. Dalībnieki sacentīsies 20 vecuma grupās. Sacensībās treneru Igora Miņenko, Arņa Zecmaņa un Jāņa Šķepera vadībā piedalīsies 20 sportisti.

Nedēļas nogalē Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēles Valmierā, Jūrmalā aizvadīs mūsu komandas treneru Jāņa Zemela un Agra Stankevica vadībā.

Vēlam veiksmi mūsu sportistiem!

Dalies