24. Janvāris 2021.

Polijas pilsētā Gdaņskā aizvadīts Eiropas čempionāts šorttrekā, kurā piedalījās Ventspils sporta skolas “Spars” un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Anna Jansone un Roberts Krūzbergs, kā arī stafetes komandā startēja Latvijas izlases un sporta skolas “Spars” treneris Jēkabs Saulītis.

Robertam Krūzbergam veiksmīgākais individuālais starts padevās 1000m distancē, kurā sportists piedalījās B finālā un izcīnīja 9.vietu. 1500m viņam 17.vieta, bet 500 metru sprints Krūzbergam beidzās jau priekšskrējienos, jo tika saņemta diskvalifikācija. Trīs distanču kopvērtējumā Robertam 24.vieta.

Jāatzīmē, ka Roberts Krūzbergs 1500m distancē sasniedza otru labāko rezultātu no visiem čempionāta dalībniekiem, ceturtdaļfināla skrējienu noslidojot 2:14,982.

Juniorei Anna Jansonei izdevās izcīnīt 25.vietas 500m un 1500m distancēs, bet 1000m viņai 28.vieta, kas kopvērtējumā deva 28.vietu.

Latvijas izlases stafetes komandai 5000m distancē izdevās pārvarēt priekšsacīkšu kārtu un kopvērtējumā ierindoties 7.vietā. Komandas sastāvā startēja Roberts Krūzbergs kopā ar jelgavniekiem Reini Bērziņu un Endiju Vīgantu, kā arī Latvijas izlases un sporta skolas “Spars” treneri Jēkabu Saulīti

Ar sacensību rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Nākošās starts mūsu sportistiem plānots pasaules čempionātā šorttrekā, kas notiks no 5. līdz 7.martam Nīderlandes pilsētā Dorbrehtā.  

Sakām lielu paldies Ventspils pilsētas pašvaldībai, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Slidošanas asociācijai, Latvijas Olimpiskai komitejai un Latvijas Sporta federāciju padomei par sniegto finansiālo atbalstu, lai nodrošinātu sportistu gatavošanos un dalību Eiropas čempionātā šorttrekā.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem par ieguldīto darbu!

Dalies