24. Decembris 2022.

23.decembrī savu šī kalendārā gada noslēdzošo spēli Ramirent Nacionālās basketbola līgas ietvaros aizvadīja Ventspils Sporta skolas “Spars” un Ventspils Augstskolas basketbola komanda. Ventspilniekiem izdevās izcīnīt uzvaru pār BS Tukums/TSS komandu ar rezultātu 96:83.

Mača sākumā ventspilniekiem izdevās gūt 31 punktu un izvirzīties vadībā (31:23), taču jau otrajā cetutdaļā tukumnieki izrādīja pretestību, un puslaikā viesi palika iedzinējos (41:44). Trešā ceturtdaļa tika aizvadīta spraigā gaisotnē, kur vadībā izvirzījās te viena, te otra komanda, tomēr ceturtās ceturtdaļas beigās “Spars”/Vea svinēja uzvaru.

Rezultatīvākie spēlētāji Ventspils rindās – Toms Markuss Salnājs (25 PTS, 7 REB), Jānis Zemels (20 PTS, 7 REB, 5 AST), Roberts Prūsis (20 PTS, 5 REB).

Nākamo spēli “Spars”/Vea aizvadīs izbraukumā 6.janvārī plkst.20:00, kur tai pretī stāsies BK “Ķekava” komanda.