15. Marts 2021.

Ventspils Sporta skola “Spars” turpina mācību procesu attālinātā režīmā un organizē nodarbības apvidū klātienē atbilstoši laikapstākļiem. Klātienes nodarbības iekštelpās šobrīd ir atļautas tikai Latvijas Olimpiskā vienības sportistiem, Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportistiem un Latvijas izlašu kandidātiem un dalībniekiem ar attiecīgā sporta veida federācijas saskaņojumu. Sacensības sporta skolas audzēkņiem Latvijā nav atļautas, izņemot Latvijas izlašu kandidātiem un dalībniekiem, kuri aizvada starptautiska mēroga sacensības. Tās norisinās gan Latvijā, gan arī ārvalstīs.

Šobrīd Sporta skola ir veikusi izmaiņas nodarbību grafikā, kurš var tikt pārskatīts, ja būs izmaiņas saistībā ar Ministru kabineta jauniem rīkojumiem, kas attiecas uz COVID -19 infekcijas ierobežošanas pasākumiem. Ar nodarbību grafiku variet iepazīties zemāk.

Arī turpmāk treneri sazināsies ar izglītojamajiem un/vai viņu vecākiem par plānotiem treniņiem, īpaši, ja tie ir paredzēti apvidū. Attālinātā mācību procesa laikā tiks sūtīti uzdevumi, kurus aicinām cītīgi pildīt, lai uzturētu sevi ne tikai fiziski aktīvi, bet nodrošinātu arī emocionālo labsajūtu un možu garu.

Visu jautājumus par treniņu procesiem risināmi ar treneriem, kā arī skolas administrāciju. Lūgums ar skolas administrāciju visus jautājumus risināt attālināti, rakstot uz epastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 636 22732. Ja nepieciešama tikšanās klātienē, lūdzu informējiet par norādītiem kontaktkanāliem, lai vienotos par tikšanās laiku.

Informējam, ka darbu klātienē turpina sporta skolas medicīnas personāls – sporta ārsts un medicīnas māsa, kā arī darbojas fizioterapijas kabinets.

Tāpat aicinām arī turpmāk vecākus un izglītojamos informēt savus trenerus, ja izglītojamais ir apstiprināts kā COVID -19 infekcijas kontaktpersona vai konstatēta saslimšana. Savlaicīga informācijas nodošana palīdzēs Sporta skolai ātrāk reaģēt un neļaut izplatīties infekcijai konkrētas grupas iekšienē un pārnest tālāk uz ģimenēm.

Lūdzam izglītojamiem sekot līdzi savam veselības stāvoklim un neapmeklēt nodarbības, ja jūtaties nevesels, ir kāds no COVID-19 simptomiem, vai ir zināms, ka esiet kontaktējies ar saslimušo.

Saaudzējiet sevi un savus tuvos!

Nodarbību grafiks no 2021. gada 1.marta


Dalies