04. Septembris 2020.

Sporta skola „Spars”, sākoties jaunajam mācību gadam, uzņem jaunus audzēkņus, lai papildinātu jaunākās mācību treniņu grupas un uzņemtu jaunas grupas dažādās sporta veidu nodaļās.

Ventspils sporta skola „Spars” ir viena no lielākajām sporta skolām Latvijā, kurā trenējas 1200 audzēkņi. Sporta skolā “Spars” ir iespēja bez maksas nodarboties ar  10 sporta veidiem basketbolu, BMX riteņbraukšanu, džudo, ložu šaušanu, peldēšanu, smaiļošanu un kanoe airēšanu, sporta vingrošanu, svarcelšanu, šorttreku un vieglatlētiku.

Audzēkņi, kuri vēlas nodarboties konkrētā sporta veidā, tiek aicināti pieteikties pie sporta skolas administrācijas vai sporta veida treneriem. Piesakoties konkrētajā sporta veidā ir jāievēro norādītais vecums.

Jaunas sākuma sagatavošanas grupas tiek uzņemtas – basketbolā (6 – 9 gadi), sporta vingrošanā (5 – 6 gadi) un BMX riteņbraukšanā (6 – 11 gadi). Vieglatlētikā tiek uzņemta viena – mācību treniņu pirmā gada grupa ( 8 – 11 gadi).

Sporta gaitas var uzsākt arī vecāka gada gājuma audzēkņi ar noteiktu fizisko sagatavotību, kuri var izpildīt sporta veida paredzētos normatīvos rādītājus.

Basketbols – nodarbības notiek skolu sporta zālēs, vecums 6 – 10 gadi, Treneri Ineta Leite 4.vidusskola meitenes un zēni; Roberts Prūsis 6.vidusskola meitenes un zēni; Edīte Kaufmane – Gannusa Centra pamatskola meitenes un zēni un Biruta Petrova – 1.pamatskola meitenes un zēni.

BMX riteņbraukšana nodarbības notiek Piedzīvojumu parka BMX trasē, vecums 10 – 16 gadi, treneri Igors Miņenko, Jānis Šķeperis un Arnis Krists Zecmanis;

Džudo nodarbības notiekOC “Ventspils” džudo zālē, vecums 9 – 12 gadi, treneris Vadims Popovs.

Ložu šaušana nodarbības notiek sporta nama “Centrs” šautuvē, vecums 14 – 16 gadi, treneris Uldis Jaunsproģis;

Smaiļošana un kanoe airēšana nodarbības notiek Airēšanas bāzē “Dampeļi”, vecums 11 – 15 gadi, treneri  Rūta Šauberga, Ojārs  Burkovskis un Ģirts  Ločmelis;     

Sporta vingrošana nodarbības notiek OC “Ventspils” vingrošanas zāle, vecuma 5 – 7 gadi, treneri Liene Parijenko un Ēriks Šulcs;  

Šorttreks nodarbības notiek OC “Ventspils” ledus hallē, vecums 8 – 11 gadi, trenere Irina Ozoliņa;

Svarcelšana nodarbības notiek sporta nama “Centrs” svarcelšanas zālē, vecums 10 – 13 gadi, treneris Ulvis Bērzons;

Vieglatlētika nodarbības notiek OC “Ventspils” stadionā vai vieglatlētikas manēžā, vecums 9 – 15 gadi, treneri Juris  Petrovičs, Artis Šulcs un Aigars  Matisons.

Plašāka informācija pieejama zvanot pa tālr. 63622732 vai rakstot uz e–pastu [email protected], kā arī sporta skolas “Spars” mājas lapā www.spars.ventspils.lv vai sociālā tīkla Facebook.com Sporta skolas “Spars” lapā.

Dalies