04. Decembris 2020.

Ministru kabinets, 2020.gada 1.decembra sēdē pieņēmis lēmumu par valstī noteiktās ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 2021.gada 11.janvārim. Attiecībā uz sporta skolas “Spars” audzēkņu nodarbībām pamatā spēkā paliek jau esošais regulējums.  

Arī turpmāk sportā iespējami individuāli apmeklējumi un individuāli treniņi iekštelpās, ievērojot 2 metru distanci, vienai personai nodrošinot ne mazāk kā 15 m2 no apmeklētājiem pieejamās sporta norises vietas telpu platības, un telpu piepildījums nepārsniedz 20 % no maksimāli iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj telpas infrastruktūra.

Ārtelpās joprojām vienā treniņgrupā vienlaikus organizēti drīkst pulcēties ne vairāk kā 10 personas (neieskaitot sporta speciālistus un sporta darbiniekus), kā arī nedrīkst izmantot ģērbtuves.

Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu starptautisko un augstāko līgu komandu pilngadīgu profesionālu sportistu treniņi gan iekštelpās, gan ārtelpās arī turpmāk drīkst norisināties bez ierobežojumiem, ja tiek nodrošināti vispārīgie epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Ievērojot sporta nozares specifiku,  sportisti (tai skaitā individuālus iekštelpu sporta norises vietu apmeklētāji) sporta treniņu (nodarbību) un sporta pasākumu laikā mutes un deguna aizsegus drīkst nelietot. Iekštelpās pirms un pēc treniņa (nokļūstot līdz treniņa vietai) mutes un deguna aizsegi jālieto.

Pandēmija ir ietekmējusi visas dzīves sfēras, tāpēc pieņemtos principus visiem kopā atbildīgi jāievēro savā ikdienā! Atcerēsimies, ka šobrīd ierobežojumi ir noteikti līdz 11.janvārim, un tikai no mums katra paša būs atkarīgs, vai jaunā gada pirmajā mēnesī mums izdosies pamazām sākt atgriezties ierastajā dzīves ritmā. 

Sargiet sevi un apkārtējos! 

Dalies