16. Februāris 2022.

Lai popularizētu peldēšanu Ventspilī un Latvijā kopumā, veicinātu sportisko izaugsmi un stimulētu jauno sportistu piesaistīšanu peldēšanas sportam, Ūdens Piedzīvojumu parka peldbaseinā tiek aizvadītas sacensības.

11.februārī, notika sporta skolas „Spars” sacensības peldēšanā “Ātrā muguriņa”, kurās 50 metru peldēšanā uz muguras piedalījās 66 peldētāji vecumā no 10 līdz 19 gadiem, un sacentās desmit vecuma grupās.

Par uzvarētājiem savās vecuma grupās kļuva:

Meitenēm – Gaidunkova Olga, Azinska Nikola, Keiša Taisija,  Pazņikova Nikija, Kalniņa Šarlote, Zaķe Tīna, Golovanova Viktorija, Borodovska Darja, Šustova Diāna un Kiriša Valērija.

Puišiem – Bergmanis Emīls, Jefremovs Aleksandrs, Vasiļjevs Adrians, Jaunzems Kristers, Kārkliņš Kristaps, Rogovs Maikls, Stūris Harijs, Lipenbergs Eduards, Davidovs Pāvels un Mavļudovs Rinats.

18.februārī,  Ūdens Piedzīvojumu parka peldbaseinā notiks Ventspils atklātais čempionāts peldēšanā , kurā dalībnieki sacentīsies divās vecuma grupās – 2009.g.dzim. un jaunāki un 2008.g.dzim. un vecāki.

Peldētāji startēs četrās disciplīnās: 50 metri brīvais stils, 50 metri brass, 50 metri uz muguras un 50 metri tauriņstils.   

Uzvarētāji tiks apbalvoti ar medaļām!

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem un vēlam veiksmi turpmākajās sacensībās!

Dalies