24. Februāris 2021.

Lai nodrošinātu iespēju Latvijas sportistiem izpildīt FINA (Starptautiskās Peldēšanas federācijas) noteiktos kvalifikācijas normatīvus dalībai XXXII Vasaras Olimpiskajām spēlēs, kā arī citās starptautiska mēroga sacensībās no 26. līdz 28.februārim Ķīpsalas peldbaseinā notiks kvalifikācijas sacensības “Latvian Open 2021”, kurās trenera Pāvela Vilcāna vadībā piedalīsies 6 sporta skolas “Spars” peldētāji (K.Penzejevs, A.Taļerčiks, D.Borodovska, V.Kiriša, A.Avanesova, V.Gurjanovs), kuri iekļauti Latvijas junioru un jauniešu izlašu kandidātos.

Sacensības 26.februāra rītā sāksies no plkst. 10:00 ar priekšsacīkstēm 50m br./st., 100m brasā, 200m uz muguras, 100m tauriņstilā un 400m br./st. Savukārt, čempionāta pirmās dienas vakara programmā plkst. 17:00 turpināsies cīņa par medaļu medaļu komplektiem. Arī turpmākajās divās dienās, 27. un 28.februārī, čempionāta dalībnieki startēs pēc tās pašas sistēmas – no rīta cīnoties par vietu labāko astoņniekā, bet vakarpusē par čempionāta medaļām.

Sacensības organizē Latvijas peldēšanas federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju. Lai piedalītos sacensībās un ievērotu epidemioloģiskos drošības pasākumus, dalībniekiem, treneriem un apkalpojošam personālam būs jāuzrāda apliecinājums par negatīvu Covid-19 testu vai apliecinājums par iepriekš izslimotu Covid-19 infekciju, vai apliecinājums par saņemto vakcīnu pret Covid-19, un iesniedzot aizpildītu Apliecinājuma veidlapu.

Vēlam veiksmi un drošu piedalīšanos sacensībās mūsu sportistiem!

Dalies