12. Marts 2021.

Atzīmējot Ventspils pilsētas sportistu augstos sasniegumus sportā, kā arī, lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu aizvadīta “Gada Atzinība sportā” balvu pasniegšanas ceremonija, kura šogad notika jau 13.reizi un pasākumā tika godināti labākie sportisti, sporta darbinieki, treneri, sporta aktīvisti.

Ņemot vērā Covic-19 epidemioloģisko situāciju pasniegšanas ceremonija tika organizēta citādā formātā, bet ne mazāk emocionāli un sirsnīgi.

Mums ir patiess prieks un lepnums, ka četras no balvām ieguva mūsu sportisti un treneri.

Par Ventspils labāko sportisti tika atzīta Rūta Kate Lasmane, kura uzvarēja Latvijas čempionātā trīssoļlēkšanā un tāllēkšanā. Šobrīd ir Latvijas labākā trīssoļlēcēja. Studē ASV Floridas štata Universitātē, turpinot uzrādīt ļoti augstvērtīgus rezultātus. Izpildīts Eiropas U-23 čempionāta normatīvs trīssoļlēkšanā. Latvijas pieaugušo izlases dalībniece trīssoļlēkšanā.

Nominācijā “Cerība sportā” balvu ieguva Darja Sopova, kura izcīnījusi godalgotas vietas Baltijas un Latvijas junioru čempionātos trīssoļlēkšanā un augstlēkšanā. Izpildīts Eiropas U-20 čempionāta normatīvs. Latvijas pieaugušo izlases dalībniece trīssoļlēkšanā.

Par labākiem treneriem tika atzīti Juris Petrovičs un Andris Kronbergs, kuru audzēknes Rūta Kate Lasmane, Darja Sopova, Luīze Dārta Sietiņa izcīnīja godalgotas vietas Baltijas un Latvijas čempionātos pieaugušajiem un junioriem. Sportistes izpildījušas normatīvus Eiropas U-20 un U-23 čempionātos.

Balvu par Mūža ieguldījumu sportā saņēma Rūta Šauberga, kura ir airēšanas trenere ar vairāk nekā 50 gadu stāžu. No tiem  sporta skolā  “Spars” aizvadīti teju 20 gadi, kuros sevi ir pierādījusi kā talantīgu, zinošu, prasīgu, radošu pedagogu ar ļoti augstu atbildības sajūtu. Treneres darbības laikā sportisti piedalījušies gan pasaules junioru čempionātā, gan pasaules kausa sacensībās. Treneres audzēkņi ar panākumiem startējuši Latvijas pieaugušo un Latvijas jaunatnes olimpiādēs, audzēkņi iekļauti Latvijas jaunatnes izlases sastāvā.

Apsveicam mūsu sportistus un trenerus ar saņemtajiem apbalvojumiem.

Dalies