07. Oktobris 2021.

9. un 10.oktobrī Dobelē notiks Latvijas čempionāts svarcelšanā atsevišķos vingrinājumos (raušanā un grūšanā), kurā piedalīsies 5 sporta skolas “Spars” audzēkņi.

Uz sacensībām Dobelē dosies Daniela Ivanova (sievietes), Jevgēņijs Haustovs (svara kategorija līdz 96kg), Konstantin Kirilov (svara kategorija līdz 81kg), Madis Urbāns (svara kategorija līdz 73kg) un Armands Mežinskis (svara kategorija līdz 89kg)

Sacensībās piedalīsies sporta skolas “Spars” svarcelšanas nodaļas jaunais treneris un Tokijas Olimpisko spēļu bronzas medaļnieks Artūrs Plēsnieks.  

Vīriešiem sacensības notiks astoņās svara kategorijās: līdz 55kg, līdz 61kg, līdz 67kg, līdz 73kg, līdz 81kg, līdz 89kg, līdz 96kg, līdz 102kg un virs 102kg. Sievietes startēs vienā grupā un uzvarētāja tiks noskaidrota pēc Sinklera punktu tabulas.

Godalgoto vietu ieguvējus katrā svara kategorijā gan sievietēm, gan vīriem apbalvos ar medaļām un diplomiem. Sacensību augstvērtīgāko rezultātu ieguvējus sievietēm un vīriešiem pēc Sinklera tabulas apbalvos ar kausu.

Tokijas Olimpisko spēļu 6.vietas ieguvējs Ritvars Suharevs veiktās pleca operācijas dēļ sacensībās nepiedalīsies.

Vēlam veiksmi mūsu sportistiem!

Dalies