29. Aprīlis 2021.

Novērtējot Ventspils pilsētas pedagogus par inovatīvo mācību metožu ieviešanu un praktizēšanu, izglītojamo iedvesmošanu un virzīšanu augstākiem rezultātiem kvalitatīvas izglītības iegūšanā aizvadīta Ventspils pedagogu godināšanas ceremonija “Gada balva izglītībā – 2020”.

Ierobežojumu dēļ šogad klātienes pasākums nenotika, bet to varēja vērot interneta tiešraidē

Šogad “Gada balvai izglītībā” 8 nominācijās tika pieteikti 48 pedagogi un mums ir patiess prieks, ka laureātu vidū ir vairāki mūsu sporta skolas “Spars” esošie un bijušie pedagogi.

Nominācijā “Gada skolotājs/treneris sportā” galveno balvu, par sporta skolotāja darbu PII Bitīte, saņēma mūsu sporta vingrošanas nodaļas treneris Ēriks Šulcs, kurš paralēli savam ikdienas darbam strādā ar mūsu jaunākās vecuma grupas bērniem un iepazīstina ar sporta vingrošanu.

Otrā līmeņa balvas saņēma sporta skolas “Spars” šorttreka nodaļas trenere Irina Ozoliņa un džudo nodaļas treneris Vadims Popovs.

Irina Ozoliņa sporta skolā strādā kopš 2007.gada un ikdienā vairāk strādā ar jaunākā un vidējā vecuma grupām. Pārstāv Ventspils pilsētu Latvijas Slidošanas asociācijas šorttreka sporta veida valdē. Sniedz atbalstu savam kolēģim Jēkabam Saulītim, lai sagatavotu sportistus Eiropas un Pasaules čempionātiem. Trenere strādā pie daudzveidīgu mācību formu un metožu izmantošanas mācību procesā, lai nodrošinātu nepieciešamo fizisko īpašību attīstību. Veido  iemaņas  ne tikai slidošanā , bet arī peldēšanā,  skrituļošanā un braukšanā  ar riteni. Piedalās šorttreka nodaļas sacensību tiesnešu darbības teorētiskā un praktiskā apmācībā.

Vadims Popovs sporta skolā strādā kopš 1999.gada un ikdienā vairāk strādā ar jaunākā un vidējā vecuma grupām. Trenera grupās vērojama liela audzēkņu stabilitāte un viņa vadībā sportisti regulāri gūst panākumus starptautiska un valsts mēroga sacensībās. V.Popovs pats aktīvi piedalās triatlona sacensībās un iesaista savus audzēkņus sporta pasākumos Ventspils pilsētā.

“Pateicība par mūža ieguldījumu” sportā saņēma bijušais sporta skolas “Spars” basketbola nodaļas treneris Raitis Silarājs, kurš ar mūsu basketbola audzēkņiem dažādās vecuma grupās ir viens no titulētākajiem Latvijas jaunatnes treneriem, izcīnot 9 zelta, 18 sudraba un 7 bronzas medaļas. R.Silarājs ir bijis Latvijas junioru basketbola izlases galvenais treneris un viņa vadībā auguši un trenējušies augsta līmeņa sportisti, kā Jānis Strēlnieks, brāļi Dāvis un Dairis Bertāni (Dāvis Bertāns šobrīd spēlē Nacionālajā basketbola asociācijā), Kaspars Vecvagars, Jānis Timma u.c.

Apsveicam mūsu sportistus ar saņemtajiem apbalvojumiem.

Dalies