03. Maijs 2022.

Daugavpils Olimpiskā centra vingrošanas zālē norisinājās Daugavpils atklātais čempionāts sporta vingrošanā daudzcīņā un atsevišķos daudzcīņas veidos. Sacensībās piedalījās Latvijas un Lietuvas labākās vingrotājas. Līdz Eiropas čempionātam, kas augusta vidū notiks Minhenē, Vācijā atlikuši nepilni četri mēneši, tāpēc sportistes turpina gatavoties.

Sporta skolu “Spars” sacensībās pārstāvēja 14 jaunāko grupu sportistes.  4.sporta klasē ventspilniecēm pilns medaļu komplekts – Deizijai Rafeldei bronza daudzcīņā un sudrabs vingrojumā uz baļķa, bet Emīlijai Driņģei zelts vingrojumā līdztekās (treneri Ilmārs un Nadežda Seiļi).

Junioru grupā vingrojumā līdztekās 3.vieta Justīnei Zadinānei, bet Violetai Kuzņecovai 13.vieta daudzcīņā. Anastasijai Dakuzašvili pre-junioru sporta klasē 11.vieta un 4.sporta klasē Darjai Berestovai 9.vieta.

Jau 13. un 14.maijā Ventspilī notiks sporta skolas “Spars “kausu izcīņa un čempionāts atsevišķos rīkos meiteņu un zēnu konkurencē, kurā plānots, ka piedalīsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sportisti.

Apsveicam mūsu vingrotājas un viņu trenerus ar gūtajiem panākumiem!

Dalies