22. Februāris 2022.

Lai popularizētu sporta vingrošanu Ventspilī un Latvijā, 19.februārī Olimpiskā centra “Ventspils” vingrošanas zālē norisinājās ilgi gaidītais sporta skolas “Spars” un Ventspils čempionāts daudzcīņā sporta vingrošanā dažādās vecumā grupās un sporta klasēs, kurā piedalījās 56 dalībnieces.

Sacensības notika 1.,2.,3.,4.,5.sporta klasē, pre-juniorēm (2009. – 2010.g.dzim.), juniorēm (2008. – 2007.g.dzim.) un sievietēm (2006.g.dzim. un vecākas).

Augstu meistarību un eleganci nodemonstrēja uzvarētāja juniorēm, Latvijas izlases dalībniece Anna Grauda Grote, kurai tiek plānots starts šī gada Eiropas junioru čempionātā Minhenē.

Iepriecināja arī uzvarētājas un godalgoto vietu ieguvējas visās sporta klasēs:      Sievietēm – 1.vieta Jūlija Karpuka;

Juniorēm – 1.vieta Anna Grauda Grote, 2.vieta Justīne Zadināne un 3.vieta Ieva Jirgensone;
Pre-juniorēm – 1.vieta Elana Aleksandra Sviķe

5.sporta klase – 1.vieta  Anastasija Dakuzašvili

4.sporta klase – 1.vieta Elīna  Ābola

3.sporta klase – 1.vieta Līva Oliņa

2.sporta klase – 1.vieta Darja Gribanova

1.sp.klase izvēles programma – 1.vieta Paula Grīnšteina

1.sp.klase obligātā programma – 1.vieta Renāte Naļivaiko

Nākošās sacensības mūsu meitenes aizvadīs martā, kad pre-juniores, juniores un sievietes Rīgā piedalīsies Latvijas kausā un Latvijas čempionātā atsevišķos daudzcīņas veidos, bet jaunāko klašu vingrotājas startēs Latvijas  jaunatnes meistarsacīkstēs “Cerību kauss” gan komandām, gan individuāli.

Jau šajā nedēļas nogalē, 26.februārī plkst. 11:00 Olimpiskā centra “Ventspils” vingrošanas zālē notiks Ventspils Sporta skolas “Spars” un Ventspils pilsētas atklātais čempionāts sporta vingrošanā zēniem. Sacensības notiks bez skatītāju klātbūtnes.

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem, pateicamies treneriem Ilmāram Seilim, Nadeždai Seilei, Valērijai Savickai un Nataljai Seilei par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi turpmākajās sacensībās!

Dalies