12. Decembris 2022.

Ventspils Sporta skolas “Spars” sporta vingrošanas nodaļa ar vērā ņemamiem sasniegumiem šogad svinīgi atzīmē savu 70 gadu jubileju. 

Martā par Latvijas Republikas jaunatnes čempionēm U-10 un U-11 vecuma grupās kļuva talantīgās sportistes Deizija Rafelde un Elīna Ābola, savukārt komandu cīņā pārliecinošu pirmo vietu izcīnīja – Emīlija Drinģe, Deizija Rafelde, Elīna Ābola, Darja Berestova un Marta Lelde Apermane. Latvijas Republikas kausu pre-juniorēs ieguva Elizabete Andersone, bet par Latvijas Republikas čempioni līdztekās un sudraba medaļnieci junioru grupā kļuva Anna Grauda-Grote. Maijā Anna Grauda-Grote Latvijas izlases komandas sastāvā Eiropas čempionātā Minhenē palīdzēja izcīnīt 21.vietu starp visām Eiropas čempionāta komandām.

Gada izskaņā no 9. līdz 10.decembrim Rīgā norisinājās Latvijas Republikas čempionāts sporta vingrošanā, kur čempiones tituls pre-junioru grupā aizceļoja pie Elanas Aleksandras Sviķes, savukārt junioru grupā pēc ļoti saspringtā daudzcīņas dueļa sudraba medaļa tika piešķirta Annai Graudai-Grotei. Annai pēc Latvijas Vingrošanas federācijas lēmuma par sarežģītāko un elegantāko kombināciju izpildi nozīmēta vienīgā ceļazīme uz 2. Pasaules junioru čempionātu, kas norisināsies 2023. gadā no 25. līdz 31. martam Turcijas pilsētā Antālijā. Neiztikt arī bez tituliem – Elana Aleksandra Sviķe šogad izpildīja sporta meistarkandidātes normatīvu, bet Annai Graudai – Grotei sporta meistara tituls. 

Sporta vingrošanas nodaļas sportistiem ir vēl daudz citu panākumu dažādās pilsētās un valstīs, par ko jāpateicās nodaļas vecākai trenerei Nadeždai, akrobātikas trenerim Ilmāram un trenerēm Valērijai,Nataļjai,Sabīnei,kā arī zēnu treneriem Bruno un Ērikam. Novēlam, lai sporta vingrošanas nodaļai vēl veiksmīgāki un panākumiem bagātāki nākamie 10 gadi.

Dalies