01. Aprīlis 2021.

No 3. līdz 11.aprīlim Krievijas galvaspilsētā Maskavā notiks Eiropas čempionāts svarcelšanā pieaugušajiem, kurā piedalīsies Ventspils augstas klases sagatavošanas centra sportisti Artūrs Mežinskis un Vlads Prokofjevs, kā arī sporta skolas “Spars” sportists Ritvars Suharevs.

Kā pirmais uz starta dosies Vlads Prokofjevs, kurš startēs 6.aprīlī plkst. 13:00 (pēc Latvijas laika) svara kategorijā līdz 73kg B grupā.

Viens no medaļu pretendentiem būs Ritvars Suharevs, kurš ir 2019.gada Eiropas pieaugušo čempionāta 3.vietas ieguvējs, kā arī daudzkārtējs medaļnieks pasaules un Eiropas junioru un jauniešu čempionātos. Ritvaram svara kategorijā līdz 81 kilogramam starts paredzēts 7.aprīlī plkst. 20:00 (pēc Latvijas laika). Tiešraidi būs iespējams redzēt Eurosport 1 kanālā.

8.aprīlī plkst. 11:30 (pēc Latvijas laika)  svara kategorijā līdz 89 kilogramiem starts paredzēts Armandam Mežinskim.

Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centrā, trīs sporta veidos, iekļauti 14 sportisti un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija programmas darbībai 2020.gadā piešķīrusi finansējumu 84 000 eiro apmērā, kurš paredzēts naktsmītņu nodrošināšanai sporta internātā, medicīnas pakalpojumiem, komandējumu izdevumiem mācību – treniņu nometnēs un sacensībās, stipendiju izmaksai, kā arī sporta bāžu izdevumiem. Līdzvērtīgu finansējumu iegulda arī Ventspils pašvaldība, kas nodrošina bāzes, pedagogu atalgojumu, fizioterapijas un rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī inventāru.

Vēlam veiksmi mūsu sportistiem!

Dalies