29. Augusts 2022.

Igaunijā notika starptautisks turnīrs svarcelšanā “Vladimira Baškirova piemiņas kauss”, kurā piedalījās un godalgotas vietas izcīnīja mūsu svarcēlāji Daniela Ivanova, Artūrs Plēsnieks, Armands Mežinskis un Madis Urbāns.

Daniela Ivanova startēja svara kategorijā līdz 71 kilogramam sievietēm un raušanā sasniedza 91kg, bet grūšanā 117kg, summā 208kg. Visi trīs sasniegtie rezultāti ir jauni Latvijas U-20 un pieaugušo rekordi.

Armands Mežinskis uzvarēja svara kategorijā līdz 96kg raušanā sasniedzot 153kg, grūšanā 200kg, summā 353kg.

Artūrs Plēsnieks uzvarēja svara kategorijā līdz 109kg un raušanā sasniedza 155kg, bet grūšanā 195kg, summā 350kg.

Madis Urbāns svara kategorijā līdz 81 kilogramiem izcīnīja 2.vietu. Raušanā sasniedza 118kg, grūšanā 136kg, summā 254kg. Visi trīs rezultāti ir jauni Latvijas rekordi U-17 vecuma grupā.

Ventspils svarcēlāji turpina gatavoties Eiropas U-20 un U-23 čempionātam svarcelšanā, kas 2022.gada 13. – 25.oktobrī notiks Duresā, Albānijā.