14. Oktobris 2020.

Informējam, ka Ministru kabinets (MK) otrdien, 13.oktobrī, noteica stingrākus ierobežojumus sportistu treniņiem un sacensību rīkošanai.

MK noteikumos nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” attiecībā uz sportu ir iekļauti šādi papildinājumi:

“31.1 No 2020. gada 17. oktobra līdz 2020. gada 6. novembrim sporta treniņi (nodarbības) tiek organizēti ārtelpās, individuāli vai attālināti. Organizējot grupu sporta treniņus (nodarbības) ārtelpās, neizmanto ģērbtuves. Minētais ierobežojums nav attiecināms uz Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta treniņiem pieaugušajiem.”

“32.6No 2020. gada 17. oktobra līdz 2020. gada 6. novembrim aizliegts organizēt sporta pasākumus. Minētais aizliegums nav attiecināms uz starptautiskajiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem”.

Šobrīd Ventspils Sporta skola “Spars” strādā pie jauna darba režīma izstrādāšanas, lai no 19. oktobra varētu strādāt pēc jauniem noteikumiem. Nodarbības 17. un 18. oktobrī mūsu skolā ir atceltas.

Skola informēs par jauno darba kārtību līdz 17. oktobrim. Sekojiet līdzi informācijai eklase.lv , mūsu mājas lapā spars.ventspils.lv vai  skolas sociālos kontos.

Dalies