30. Decembris 2022.

No 28. līdz 30. decembrim Ventspils Sporta skolas “Spars” četri  U-15 basketbolisti piedalījās Latvijas Basketbola savienības rīkotājā treniņnometnē – “Reģionu izlases: ievads nopietnā basketbolā”. Mūsu basketbolisti aizvadīja treniņu Liepājā, kur galveno darbu koordinēja treneris Artūrs Visockis – Rubenis.

Šādu sabraukuma treniņu mērķis ir iepazīstināt spēlētājus ar prasībām un spēles principiem, kas viņus sagaida Latvijas jaunatnes izlasēs, kā arī šī ir lieliska iespēja iepazīt pašus spēlētājus. Ieguvēji ir arī treneri, jo tie var demonstrēt savu prasmi organizēt darbu un aizgūt ko vērtīgu viens no otra. 

Pavasarī tiek plānots vēl viens Reģionu izlases sabraukums. Savukārt jūnijā paredzēts miniturnīrs, kur savā starpā tiks noskaidroti labākie. Pēc turnīra treneri izvēlēsies U-15 izlases sastāvu, kuriem tiks dota iespēja pārstāvēt Latviju Ramūna Šiškauska trunīrā Lietuvā.

Kopumā šajā nometnē piedalījās 48 uzaicināti spēlētāji no 25 dažādām Latvijas sporta skolām. Sabraukuma treniņi norisinājās Rīgā, Gulbenē un Liepājā.

Foto: Latvijas Basketbola savienība

Autors: Ventspils Sporta skola “Spars” / Latvijas Basketbola savienība

Dalies