05. Decembris 2022.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ventspils Sporta skolas “Spars” jaunākie basketbolisti sacentās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotājās “Balcia Mini kausa” izcīņas pirmajā posmā. Piedaloties Mini kausa izcīņā jaunajiem basketbolistiem ir iespēja gūt savu pirmo oficiālo sacensību pieredzi, kā arī laukumā salīdzināt savas prasmes ar vienaudžiem, kas savukārt dod stimulu turpmākajiem treniņiem un vairo pozitīvās emocijas.

Ventspils Sporta skolas “Spars” basketbolisti sestdien, 3. decembrī, Talsos sacentās U10 (2013. dzimšanas gads un jaunāki) zēnu grupā, bet 4. decembrī Saldū U11 (2012. dzimšanas gads) zēnu grupā. Abas dienas mūsu basketbolistiem izvērtās par veiksmīgām – katra komanda ieguva pa 3 uzvarām (nepiekāpjoties nevienam pretiniekam) un izcīnīja 1.vietu.

Kopumā 3. un 4. decembrī “Balcia Mini kausa” izcīņas pirmajā posmā piedalījās ap 100 komandām, spēles norisinājās Bauskā, Cēsīs, Gulbenē, Iecavā, Limbažos, Līvānos, Mārupē, Ogrē, Rēzeknē, Saldū, Saulkrastos, Talsos, Tukumā, kā arī Rīgā. 

“Balcia Mini kausa” izcīņas 2.posms ir ieplānots 28. un 29. decembrī, bet 3.posms pavasara brīvlaikā (18. un 19.martā). 

Sveicam jaunos basketbolistus ar panākumiem un pateicamies trenerim Robertam Prūsim par ieguldīto darbu sportistu sagatavošanā! 

Dalies