23. Decembris 2022.

Vakar, 22.decembrī, Olimpiskajā centra “Ventspils” cīņas zālē tika aizvadīts “Ziemassvētku džudo turnīrs”. Dalību šajās sacensībās ņēma vairāk kā 60 sportisti ar kvalifikācijas rangu baltā un dzeltenā josta (5. Un 6. KYU). 

Neskatoties uz to, ka pirmssvētku laikā ir daudz vidusskolas un bērnu dārzu pasākumi, sacensības tika plaši apmeklētas. Ventspils Sporta skolu “Spars” pārstāvēja gandrīz visi džudisti, kam ir piešķirtas attiecīgās jostas. Tika uzņemti viesi arī no Liepājas, kuriem izdevās izcīnīt 2 čempiona titulus no 12 svara kategorijām, pārējie 10 tika piešķirti ventspils džudistiem.

Tā kā šīs sacensības tika rīkotas svētku noskaņās, tad zaudētāju nebija, katrs no dalībniekiem tika pie mierinošām piemiņas balvām. Ventspils Sporta skolas “Spars” džudistu treneris Vadims  Popovs atzīst, ka bija interesanti vērot dažādās cīņas, kur jaunie džudisti parādīja ļoti lielu gribasspēku, raksturu un cīņas sparu, kā arī izsaka pateicību Ventspils Sporta skolai “Spars” par atbalstu un palīdzību turnīra organizēšanā. 

Foto: Ventas Balss

Dalies