13. Oktobris 2020.

Otrdien, 13.oktobrī, plkst. 19:00 Olimpiskajā centrā “Ventspils” norisināsies Ramirent Nacionālās Basketbola līgas mājas spēle, “Ventspils Augstskola/Spars” komandai spēkiem mērojoties ar studentiem no RTU.

Lai spēle varētu notikt, ievērojot visus epidemioloģiskos ieteikumus COVID-19 infekcijas slimības izplatības ierobežošanai, līdzjutējiem jāievēro sekojošais:

  1. Uz spēli aizliegts ierasties, ja ir jebkādas saaukstēšanās pazīmes – iesnas, kakla sāpes, klepus, galvassāpes, paaugstināta ķermeņa temperatūra.
  2. Visiem līdzjutējiem, kuri ir vecāki par 13 gadiem, ieeja zālē tikai sejas aizsargmaskās.
  3. Pirms ieejas zālē, lūgums dezinficēt rokas.
  4. Līdzjutējiem, kuri nav vienas mājsaimniecības pārstāvji, ir jāievēro 2m distance.
  5. Līdzjutējiem būs atvērtas E, F, G un H skatītāju tribīnes, kurā ieeja paredzēta tikai pa 3.stāva ieejas durvīm.
  6. Līdzjutējiem atļauts sēdēt nemarķētās sēdvietās un nemainīt sēdvietu visas spēles garumā.
  7. Aizliegts pārvietoties pa 1. stāva koridoru, kā arī sēdēt visu sektoru 1. un 2. rindā personām, kuras nav spēles apkalpojošais personāls.
  8. Līdzjutējus aicinām ievērot distancēšanos gan skatītāju tribīnēs, gan arī foajē. Būsim atbildīgi un ļausim basketbola sezonai notikt!

Paldies par sapratni un atbalstu! Rūpēsimies par sevi un sabiedrību kopumā!

Pateicoties Ventspils pilsētas domes finansiālajam atbalstam Ventspils pilsētu Ramirent Nacionālajā basketbola līgā pārstāv Sporta skolas “Spars” izveidotā komanda “Ventspils Augstskola/Spars”. Finansiālais atbalsts dos iespēju jaunajiem basketbolistiem veicināt profesionālo attīstību sakārtotā infrastruktūrā un profesionālu treneru pavadībā, kā arī sniedz iespēju piedalīties sacensībās.

Dalies