30. Septembris 2020.

Ceturtdien, 1.oktobrī plkst. 19:00 pirmo mājas spēli Ramirent Nacionālajā basketbola līgā (iepriekš Latvijas Basketbola līgas 2.divīzija) aizvadīs Ventspils Augstskola/Spars komanda, kas tiksies ar Rīga/DSN komandu.  

Ramirent Nacionālajā basketbola līgā šogad startēs 22 komandas, kuras sadalītas divos reģionos.  Ventspils Augstskola/Spars arī šajā sezonā spēlēs Rietumu reģionā, kur pretiniekos būs tādas komandas kā  BK Jelgava, BK Saldus/Sporta skola, BK Liepāja/LSSS, Rīga/DSN, Bauska, BS Tukums/TSS, RSU, RTU, BK Ķekava un Kandava/Anzāģe.

Ventspils Augstskola/Spars komandas sastāvs šajā sezonā Edgars Borherts, Rūdolfs Čalstiņš, Ričards Cars, Ralfs Ērkšķis, Salvis Garančs, Reinis Krūmiņš, Ralfs Lācis, Dāvis Ozers, Deniss Punkstiņš, Ričards Ruņģis, Toms Salnājs, Alekss Skripka, Kristiāns Šulcs, Ričards Taukačs, Armands Tervits, Adrians Visockis – Rubenis, komandā kā spēlētāji pieaicināti arī sporta skolas “Spars” treneri Roberts Prūsis, Agris Stankevics un Jānis Zemels. Komandas galvenais treneris arī šajā sezonā būs Matīss Graudiņš, bet par fizisko sagatavotību rūpēsies Edgars Seredjuks.  

Ventspils Augstskola/Spars tuvākās mājas spēles

1.oktobrī plkst. 19:00 pret BJBS Rīga/DSN

13.oktobrī plkst. 19:00 pret RTU

22.oktobrī plkst. 19:00 pret Bauska

IEVĒROJAM: Ieeja uz spēlēm būs bez maksas. Līdzjutējiem, kuri nav vienas mājsaimniecības pārstāvji, ir jāievēro 2m distance. Līdzjutējiem būs atvērtas E, F, G un H skatītāju tribīnes, kurā ieeja paredzēta tikai pa 3.stāva ieejas durvīm. Aizliegts pārvietoties pa 1. stāva koridoru, kā arī sēdēt visu sektoru 1. un 2. rindā personām, kuras nav spēles apkalpojošais personāls. Līdzjutējus aicinām ievērot distancēšanos gan skatītāju tribīnēs, gan arī foajē. Būsim atbildīgi un ļausim basketbola sezonai notikt!

Pateicoties Ventspils pilsētas domes finansiālajam atbalstam Ventspils pilsētu Ramirent Nacionālajā basketbola līgā pārstāvēs Sporta skolas “Spars” izveidotā komanda “Ventspils Augstskola/Spars”. Finansiālais atbalsts dos iespēju jaunajiem basketbolistiem veicināt profesionālo attīstību sakārtotā infrastruktūrā un profesionālu treneru pavadībā, kā arī sniedzot iespēju piedalīties sacensībās.

Vēlam veiksmi mūsu komandai!

Dalies