17. Maijs 2022.

Lai popularizētu sporta vingrošanu Ventspilī un Latvijā, 13. – 14.maijā Olimpiskā centra “Ventspils” vingrošanas zālē notika sporta skolas “Spars” kausa izcīņa un čempionāts atsevišķos daudzcīņas veidos sporta vingrošanā. Sacensības notika 1.,2.,3.,4.,5.sporta klasē, pre-juniorēm (2009. – 2010.g.dzim.), juniorēm (2008. – 2007.g.dzim.) un pieaugušiem (2006.g.dzim. un vecākas).

Sacensības piedalījās dalībnieki no Rīgas, Daugavpils, Liepājas, Klaipēdas, kā arī trīs ukraiņu meitenes no kurām viena trenējas Klaipēdā, bet divas Ventspilī. No ventspilniecēm juniorēm uzvarētājas kauss daudzcīņā Annai Graudai-Grotei, kā arī divas zelta un divas sudraba medaļas uz rīkiem. Kauss par 3.vietu daudzcīņā Justīnei Zadinānei, kā arī divas bronzas uz atsevišķiem rīkiem. Jevai Jirgensonei zelta medaļa atbalsta lēcienā.

Pre-juniorēm par 2.vietu kausu izcīnīja Elana Aleksandra Sviķe, kurai arī divi zelti un sudrabs atsevišķos rīkos.

5.sporta klasē kauss par 3.vietu Martai Leldei Apermanei, kā arī viens sudrabs un divas bronzas. Sofijai Jorniņai sudrabs un bronza atsevišķos rīkos.  

4.sporta klasē kauss par 2.vietu Darjai Berestovai un pa vienai zelta, sudraba un bronzas medaļā. 3.vieta Līvai Oliņai, kā arī viena zelta un divas sudraba medaļas. Atsevišķos rīkos Emīlijai Driņģei zelts, bet Deizijai Rafeldei divas bronzas. 

3.sporta klasē uzvara Lotei Braunai, kā arī pa divas zelta un sudraba medaļas. 1. un 2.sporta klasēs startēja tikai sporta skolas “Spars” vingrotājas. 2.sporta klasē godalgotajās vietās Darja Gribanova, Emīlija Kuznecova un Marta Plašmane.  Jaunākajā grupā labākās bija Emīlija Raģe, Madara Antanova un Paula Grinšteina.      Zēnu konkurencē 2.sporta klasē uzvarēja Eduards Ābele, 3.vietā Alans Šihalijevs, 3.sporta klasē dubultuzvara Viesturam Rēbukam un Markusam Rendiniekam. Pre- junioriem 3.vieta Artūram Mihailovam.

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies visiem Spars vingrošanas nodaļas treneriem Ilmāram Seilim, Nadeždai Seilei, Bruno Kaņepem, Valērijai Savickai un Nataljai Seilei par neatlaidību un godprātību, spodrinot Ventspils vārdu Latvijā un  aiz tās robežām!

Dalies