24. Maijs 2021.

Starptautiskās Basketbola Universitātes apmācību programmā mācības uzsācis 51 Latvijas Jaunatnes basketbola līgas treneris no vairāk nekā 30 sporta skolām, kuru vidū būs sporta skolas “Spars” basketbola nodaļas treneris Jānis Zemels.

Mācību process ilgs līdz 17. septembrim, lekciju saturā iekļautas dažādas mūsdienīgas tēmas, kas veicinās treneru profesionālo izaugsmi.

Programmā iesaistījies liels skaits treneru no Eiropas un pasaules basketbola lielvalstīm. Saturu izstrādājuši Lietuvas basketbola speciālisti – profesori, treneri, psihologi u.c.

Programmas vadītājs ar prieku uzņēma trenerus no Latvijas, uzsverot Baltijas valstu vienotību un īpašo saikni. Saturā iekļautas tādas tēmas kā “Basketbola menedžments”, “Basketbola treniņu metodes un pareiza plānošana”, “Talantu identificēšana”, “Selekcijas metodes un individuāla pieeja katram sportistam”, “Basketbolista metiena tehnika – no mācību procesa līdz izpildījumam”, “Basketbolistu individuālā sagatavotība”, “Inovatīvas treniņu metodes” u.c.

Mācības 80% apmērā finansē Latvijas Basketbola savienība.

Lai saglabātu augstu apmācību kvalitāti, viena cikla ietvaros programmā iekļauts 51 treneris, bet interesentu loks bija krietni plašāks – tika saņemti vairāk nekā 120 pieteikumi.

Dalībniekus izvēlējās Latvijas Basketbola Savienība, konsultējoties ar sporta skolu pārstāvjiem un katrai pieteiktajai sporta skolai piešķirot noteiktu vietu skaitu.

Apgūsim jaunas zināšanas, lai kopā veidotu sekmīgu basketbola nākotni!

Dalies