21. Oktobris 2021.

Ventspils Sporta skolas “Spars” izglītojamos un viņu vecākus informējam par darba organizāciju ārkārtas situācijās laikā valstī  laika posmā no 21.oktobra līdz 14. novembrim ieskaitot.

Kā jau esam informējuši iepriekš, tad 2021.gada 9.oktobrī Ministru kabinets izdeva rīkojumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu visā valsts teritorijā no 2021.gada 11. oktobra līdz 2022.gada 11.janvārim, bet 2021. gada 20. oktobrī ar Ministru kabineta rīkojumu Nr 748 “Grozījumi Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”” noteica jaunu kārtību kā organizēt mācību procesu profesionālās ievirzes izglītības iestādēs.

Līdz ar to:

1. No 2021. gada 21. oktobra līdz 14. novembrim Ventspils Sporta skolas “Spars” izglītojamie un pedagogi darbojas attālinātā mācību procesa režīmā;

2. Klātienē nodarbības var notikt Latvijas pieaugušo izlases dalībniekiem, Latvijas Olimpiskās vienības sportistiem, kā arī viņu treneriem, ja viņiem visiem ir sadarbspējīgs COVID19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;

3. Sacensības un nometnes šajā laikā netiks organizētas;

4. Visiem izglītojamajiem, kuriem ir sadarbspējīgs COVID19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts ir pieejami sporta ārsta un fizioterapijas pakalpojumi pēc pieraksta. Savukārt izglītojamajiem līdz 12 gada vecumam pēc pieraksta jāierodas viena vecāka pavadībā, kurš var uzrādīt sadarbspējīgu COVID19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

5. Ventspils Sporta skolas “Spars” administrācija darbosies pārsvarā attālinātā režīmā, bet nepieciešamības gadījumā jautājumi tiks risināti klātienē. Ja nepieciešama klātienes saruna, lūdzam, sazināties iepriekš pa epastu [email protected] vai tālruni 22007768.

Visiem izglītojamajiem attālinātais mācību process notiks pēc jau iepriekš saskaņota grafika. Pedagogi vienosies ar izglītojamajiem un/vai viņu vecākiem, kuras nodarbības notiks tiešsaistē un kuras nodarbības izglītojamais varēs veikt patstāvīgi apvidū vai savā dzīves vietā.

Izglītojamajiem nav atļauts trenēties kopā.

Aicinām maksimāli ievērot epidemioloģiskos nosacījumus, lai pēc iespējas ātrāk varam atgriezties sporta nodarbībās un sacensībās.

Esiet veseli un drošībā!

Dalies