30. Jūlijs 2021.

31.jūlijā un 1.augustā, Ogrē notiks Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts, kurā piedalīsies 3 augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas “Spars” sportisti.

Latvijas U-20 komandu pārstāvēs Eiropas U-20 čempionāta bronzas medaļniece Darja Sopova (treneri J.Petrovičs un A.Kronbergs), kura startēs tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā, Roberts Mažrims (treneri J.Petrovičs un A.Kronbergs)  piedalīsies augstlēkšanā, bet Matīss Kaudze (trenere Brigita Romanovska) startēs šķēpa mešanā.

Atgādinām, ka šīs nedēļas sākumā Viļņā notika Baltijas U-16 komandu čempionāts vieglatlētikā, kurā sporta skolas “Spars” sportiste Madara Ruņģe trīssoļlēkšanā izcīnīja 2.vietu un sasniedza 11,66m. Treneri Andris Kronbergs un Juris Petrovičs.  

29. – 31.jūlijā Olimpiskā centra “Limbaži” airēšanas bāzē notiek Latvijas junioru un U-23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā treneru Ģirta Ločmeļa un Rūtas Šaubergas vadībā piedalīsies 14 sportisti.

Vēlam veiksmi mūsu sportistiem!

Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centrā, trīs sporta veidos, iekļauti 14 sportisti un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija programmas darbībai 2020.gadā piešķīrusi finansējumu 84 000 eiro apmērā, kurš paredzēts naktsmītņu nodrošināšanai sporta internātā, medicīnas pakalpojumiem, komandējumu izdevumiem mācību – treniņu nometnēs un sacensībās, stipendiju izmaksai, kā arī sporta bāžu izdevumiem. Līdzvērtīgu finansējumu iegulda arī Ventspils pašvaldība, kas nodrošina bāzes, pedagogu atalgojumu, fizioterapijas un rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī inventāru.

Dalies