17. Februāris 2023.

Aizvadītā gadā nogalē Ventspils Sporta skola “Spars” saņēma dāvanu no uzņēmuma SIA “Malmar Sheet Metal”. Uzņēmums vēlējās atbalstīt basketbola nodaļas jauniešus un atļāva skolai pašai izvērtēt nepieciešamību, kam ziedoto naudu novirzīt.

Basketbola nodaļas kolektīvs nolēma, ka nepieciešams zēnu komandai jaunākajās grupās iegādāties spēļu formas. Tas arī kopīgiem spēkiem tika izdarīts, un nu 20 reversās spēļu formas nonākušas Ventspilī, kuras šajā sezonā tās tikušas Roberta Prūša trenētai 2012. gadā dzimušo zēnu komandai.

Sporta skolas vadība uz treniņu biju uzaicinājuši SIA “Malmar Sheet Metal” ražošanas vadītāju Raivi Balodi, kurš arī bija iniciators šādam ziedojumam sporta skolai, jo arī kādreiz pats ir bijis šīs skolas audzēknis tieši basketbola nodaļā.

Raivim Balodim bija iespējams novērtēt jaunās izgatavotās formas un paskatīties arī treniņu ar jaunajiem sportistiem, bet savā uzrunā Baloža kungs atzīmēja:

“No mazām lietām rodas lielas lietas. Lai sports ir jūsu dzīves daļā, kas jūs attīsta, norūda, disciplinē un veido par labiem cilvēkiem”.

Tāpat tika novēlēt izcīnīt daudz uzvaras un nepadoties grūtos brīžos. Savukārt Baloža kungs saņēma piemiņas suvenīru no Ventspils Sporta skolas “Spars” vadības, kā arī neliels suvenīrs tika lūgts nodot SIA “Malmar Sheet Metal” valdes loceklim Dorsana De Buysscher.

Ventspils Sporta skola “Spars” sirsnīgi pateicas SIA “Malmar Sheet Metal” par šo ļoti noderīgo dāvanu mūsu pilsētas bērniem un sportistiem.

Dalies