Mēs ar prieku redzēsim ikvienu bērnu, pusaudzi un jaunieti mūsu Sporta skolā!
Mūsu skolas topošajam izglītojamajam ir jāizvēlas kāda no piedāvātajām sporta programmām, izvērtējot savas spējas atbilst programmas izvirzītajām prasībām. Sporta skolā darbs tiek organizēts pēc licencētām un akreditētām profesionālās ievirzes sporta izglītības programmām.

Uzņemšanas vecums

Sporta veidsIzglītojamā vecums nodarbību uzsākšanai attiecīgā sporta veidā
Basketbols 6
BMX6
Džudo 6
Ložu šaušana 10
Peldēšana 6
Smaiļošana un kanoe airēšana 8
Sporta vingrošana 6
Svarcelšana 8
Šorttreks 6
Vieglatlētika 7

Uzņemšanas dokumenti

Izglītojamie izvēlētajā sporta programmā tiek uzņemti no 1.septembra līdz 30.septembrim. Uzņemšana iespējama arī mācību gada vidū, ja izvēlētajā programmā un grupā ir brīva vieta izglītojamajam, kā arī atbilst izvēlētās programmas prasībām. 

Izglītojamie tiek uzņemti ar direktora rīkojumu, pamatojoties uz noteiktas formas izglītojamā un izglītojamā vecāka/aizbildņa iesnieguma pamata. Iestāšanās dienā skolas izglītojamais tiek iepazīstināts ar skolas iekšējās kārtības noteikumiem, tiesībām, pienākumiem un drošības noteikumiem mācību-treniņu un sacensību laikā, ko izglītojamais apliecina ar savu parakstu.

Lai uzsāktu sporta izglītības apguvi izglītojamajam kopā ar vecāku vai likumīgo aizbildni nepieciešams iesniegt sekojošus dokumentus:

 

Nepieciešamie individuālie mācību piederumi

Sporta veids Individuālie mācību piederumi
Basketbols Īsais un garais sporta apģērbs, sporta apavi zālei, sporta zeķes, sporta apavi apvidum, higiēnas piederumi, sporta soma.
BMX Īsais sporta apģērbs un sporta apavi fiziskās sagatavotības treniņiem, garais treniņtērps, sporta apavi ar plānu zoli (tenisa čības) vai specializēts BMX sporta apģērbs un apavi, riteņbraucēju cimdi (pilnie), sporta zeķes, higiēnas piederumi, sporta soma.  Pirmajos mēnešos iespēju robežās nodrošina, pēc tam jāiegādājas savi – BMX ritenis, ķivere, aizsargi.
Džudo Īsais sporta apģērbs un garais sporta apģērbs, sporta apavi apvidum fiziskās sagatavotības treniņiem, sporta zeķes, kimono, higiēnas piederumi, sporta soma.
Ložu šaušana Brīvais apģērbs un sporta apavi, sporta zeķes, higiēnas piederumi, sporta soma.
Peldēšana Īsais un garais sporta apģērbs, sporta apavi fiziskās sagatavotības treniņiem, sporta zeķes, peldēšanas apģērbs – peldbikses, peldkostīms, peldcepure, higiēnas piederumi, sporta soma.
Smaiļošana un kanoe airēšana Īsais un garais sporta apģērbs, sporta apavi fiziskās sagatavotības treniņiem, sporta zeķes, vējjaka, peldēšanas apģērbs – peldbikses, peldkostīms, peldcepure, specifiskais smaiļošanas un kanoe airēšanas apģērbs, higiēnas piederumi, sporta soma.
Sporta vingrošana Sporta vingrošanai paredzētais apģērbs, čības, garais treniņtērps, sporta apavi, sporta zeķes, higiēnas piederumi, sporta soma.
Svarcelšana Īsais un garais sporta treniņtērps, sporta apavi, sporta zeķes, higiēnas piederumi, sporta soma.
Šorttreks Īsais un garais sporta apģērbs, sporta apavi iekštelpām un apvidum fiziskās sagatavotības treniņiem, sporta zeķes, biezā ziemas jaka, ziemas bikses, cepure, cimdi, higiēnas piederumi, sporta soma.
Vieglatētika Īsais un garais sporta apģērbs, sporta apavi iekštelpām un apvidum, sporta zeķes, vējjaka, cepure, higiēnas piederumi, sporta soma.

Uzņemšanas kontrolnormatīvi sporta veida nodaļās

Sporta veids1.vingrinājums 2.vingrinājums3.vingrinājums
Basketbols
(SSG grupa)
20m sprints Tāllēkšana no vietas Tenisa bumbiņas mešana
BMX
(SSG grupa)
20m sprints Tāllēkšana no vietas Ķermeņa augšdaļas pacelšana:
meitenes 5 reizes, zēni 8 reizes
Džudo
(SSG grupa)
30m sprintsTāllēkšana no vietas Ķermeņa augšdaļas pacelšana:
meitenes 5 reizes, zēni 8 reizes
Peldēšana
(SSG grupa)
400m skrējiens Noliekšanās uz priekšu Ķermeņa augšdaļas pacelšana:
meitenes 5 reizes, zēni 8 reizes
Smaiļošana un kanoe airēšana
(MT1 grupa)
400m skrējiens Tāllēkšana no vietas Ķermeņa augšdaļas pacelšana:
meitenes 5 reizes, zēni 8 reizes
Svarcelšana
(MT1 grupa)
20m sprints Tāllēkšana no vietas Pildbumbas mešana (1kg)
Šorttreks
(SSG grupa)
20m sprints Tāllēkšana no vietasĶermeņa augšdaļas pacelšana:
meitenes 5 reizes, zēni 8 reizes
Vieglatlētika
(SSG grupa)
30m sprints Tāllēkšana no vietasPildbumbas mešana (1kg)
Sporta veids1.vingrinājums 2.vingrinājums3.vingrinājums4.vingrinājums5.vingrinājums
Sporta vingrošana
(SSG grupa)
Pievilkšanās kārienā 1-3reizesKārienā kāju turēšana vidukļa augstumā 3-10 sek.Tiltiņš Noliekšanās sēdus uz priekšu pie kājām – kājas plati, kājas kopā – cik tālu var aizsniegties abos variantosTāllēkšana no vietas – vērtē no 1m
close
Galerijas nosaukums
Autors: Pēteris Skudra
1 / 20

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi.

Piekrītu