04. Jūlijs 2021.

2. – 3.jūlijā, Ogrē aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 vecuma grupās, kurās treneru Andra Kronberga, Brigitas Romanovskas un Sergeja Paipala – Šulca vadībā piedalījās 11 sportisti. Mūsu sportisti izcīnīja 6 medaļas, t.sk. 1 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas.

Par Latvijas U-20 čempionu kļuva šķēpa metējs Matīss Kaudze (trenere Brigita Romanovska), kurš sasniedza 59,57m. Sudraba medaļas U-20 grupā izcīnīja Jānis Lancmanis (treneri A.Kronbergs, J.Petrovičs) trīssoļlēkšanā 12,73m un Roberts Mažrims (treneri A.Kronbergs, J.Petrovičs) augstlēkšanā 1,91m. Bronzas medaļas izcīnīja Roberts Baraus (treneri A.Kronbergs, J.Petrovičs) augstlēkšanā 1,91m, Tomass Rudītis (treneris A.Kronbergs) trīssoļlēkšanā 12,57m un Anna Zvejniece (treneris A.Kronbergs) U-18 vecuma grupā trīssoļlēkšanā 11,14m.

Pārējās mūsu sportistu izcīnītās vietas

U-18 vecuma grupa

Mikus Grīnvalds šķēpa mešana 7.vieta 44,85m (treneri A.Kronbergs, J.Petrovičs).

Tomass Rudītis tāllēkšana 7.vieta 5,73m (treneris A.Kronbergs).

Toms Millers šķēpa mešana 9.vieta 41,10m (treneris S.Paipals-Šulcs).

Anna Zvejniece tāllēkšana 10.vieta 4,94m (treneris A.Kronbergs).

Anna Zvejniece 100m skriešana 13.vieta 13,40m (treneris A.Kronbergs).

Krišjānis Babrikels 200m skriešana 27.vieta 25,41 sek. (trenere Brigita Romanovska).

Tomass Rudītis 200m skriešana 26.vieta 25,40 sek. (treneris A.Kronbergs).

Arina Ariadna Tinkeviča 200m skriešana 36.vieta 31,01 sek. (treneris S.Paipals-Šulcs).

U-20 vecuma grupa

Roberts Baraus šķēpa mešana 9.vieta 43,15m (treneri A.Kronbergs, J.Petrovičs).

Krišjānis Miķelis Trops šķēpa mešana 6.vieta 45,57m (trenere Brigita Romanovska).