04. Jūnijs 2021.

Sestdien, 5. jūnijā, Jelgavā notiks šīs sezonas pirmais “LVS/Sportland kauss” sacensību posms, kurā piedalīsies 300 Latvijas un Lietuvas izlašu dalībnieki divās vecuma grupās – U18 un apvienotajā grupā, sacenšoties U20, U23 un pieaugušo izlases sportistiem. Sacensības notiks 34 disciplīnās.

Sacensībās trenera Jura Petroviča vadībā startēs 4 sporta skolas “Spars” un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti – Darja Sopova (Tāllēkšana un trīssoļlēkšana), Luīze Dārta Sietiņa (Tāllēkšana un 100m barjeras), Roberts Mažrims (augstlēkšana) un Jānis Lancmanis (trīssoļlēkšana).

Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centrā, trīs sporta veidos, iekļauti 14 sportisti un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija programmas darbībai 2020.gadā piešķīrusi finansējumu 84 000 eiro apmērā, kurš paredzēts naktsmītņu nodrošināšanai sporta internātā, medicīnas pakalpojumiem, komandējumu izdevumiem mācību – treniņu nometnēs un sacensībās, stipendiju izmaksai, kā arī sporta bāžu izdevumiem. Līdzvērtīgu finansējumu iegulda arī Ventspils pašvaldība, kas nodrošina bāzes, pedagogu atalgojumu, fizioterapijas un rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī inventāru.

Vēlam veiksmi mūsu sportistiem!

Dalies