23. Aprīlis 2021.

Treniņnometni Portugālē aizvada Augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas “Spars” sportisti Darja Sopova, Luīze Dārta Sietiņa, Roberts Mažrims, Matīss Kaudze, kā arī treneri Juris Petrovičs un Brigita Romanovska. Nometnē piedalās arī sporta skolas “Spars” vieglatlēts Roberts Baraus.

Mūsu sportisti gatavojas vasaras sacensību sezonai un šovasar jūlijā paredzēti Eiropas U-20 un U-23 čempionāti, kuros plāno piedalīties vairāki mūsu sportisti – Darja Sopova izpildījusi Eiropas U-20 čempionāta normatīvu trīssoļlēkšanā, bet Eiropas U-23 čempionāta normatīvus izpildījušas Rūta Kate Lasmane un Luīze Dārta Sietiņa.

Sportistu dalību treniņnometnē iespējams nodrošināt pateicoties Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas un Ventspils pilsētas pašvaldības finansējumam.

Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centrā, trīs sporta veidos, iekļauti 14 sportisti un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija programmas darbībai 2020.gadā piešķīrusi finansējumu 84 000 eiro apmērā, kurš paredzēts naktsmītņu nodrošināšanai sporta internātā, medicīnas pakalpojumiem, komandējumu izdevumiem mācību – treniņu nometnēs un sacensībās, stipendiju izmaksai, kā arī sporta bāžu izdevumiem. Līdzvērtīgu finansējumu iegulda arī Ventspils pašvaldība, kas nodrošina bāzes, pedagogu atalgojumu, fizioterapijas un rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī inventāru.

Vēlam veiksmi!

Dalies