17. Jūnijs 2021.

Trešdien, Saldū aizvadītas LVS/Sportland kausa izcīņas otrā posma sacensības. Pieaugušie sacentās 19 disciplīnās, U-18 jaunieši – 12 disciplīnās un U-16 jaunieši – 18 disciplīnās.

Sporta skolu “Spars” sacensībās pārstāvēja 8 sportisti. Sacensībās lieliski nostartēja Augstas klases sportistu sagatavošanās centra sportists Roberts Mažrims (treneri A.Kronbergs, J.Petrovičs), kurš augstlēkšanā uzvarēja ar jaunu personisko rekordu un  pārvarēja 2,00m augstumā novietoto latiņu.

Pieaugušo grupā Roberts Baraus (treneri A.Kronbergs, J.Petrovičs) izcīnīja 2.vietu augstlēkšanā 1,81m un 3.vietu lodes grūšanā 11,46m. Luīze Dārta Sietiņa izcīnīja 4.vietu 100m barjerskriešanā 14,91 sek. un Evelīna Sula izcīnīja 10.vietu lodes grūšanā 9,50m.

Sporta skolas “Spars” U-16 vecuma grupas sportistu sasniegumi:

Jānis Bumbieris (trenere B.Romanovska) augstlēkšana 6.vieta 1,64m.

Marta Frēliha (treneris A.Kronbergs) 100m barjeras 4.vieta 15,74 sek.

Martins Kaudze (trenere B.Romanovska) augstlēkšana 7.vieta 1,62m

Madara Ruņģe (treneris A.Kronbergs) 100m barjerskriešana 6.vieta 16,04 sek. un tāllēkšana 5.vieta 5,14m.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem!