15. Februāris 2021.

Treniņnometni Turcijā aizvada Augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas “Spars” soļotājs Ruslans Smolonskis, kurš turpina gatavoties sacensībām, lai izpildītu Tokijas Olimpisko spēļu normatīvu.

Kā jau visus sportistus, arī Ruslana plānus ir ietekmējusi Covid-19 izplatība pasaulē, bet šobrīd radās iespēja doties uz treniņnometni Turcijā, par ko viņš pats ir ļoti priecīgs.

Laika apstākļi Turcijā esot ļoti labi gaisa temperatūra no rīta 12-16 grādi, pa dienu jau iesilst līdz pat +19. Treniņu apstākļi ir lieliski un šobrīd uz vietas esot 25 Ukrainas un 20 Turcijas soļotāji. Esot ļoti interesanti, jo ir iespējams savus spēkus salīdzināt ar citu valstu sportistiem, kas ļauj progresēt un sasniegt augstākus rezultātus.  

Pirmās sacensības 50 kilometru distancē Ruslanam plānotas 6.martā, kad notiks Turcijas čempionāts, kurā piedalīsies sportisti no Turcijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Kazahstānas. Augstas konkurences līmenis dod cerību sasniegt augstāka līmeņa rezultātu.

Latvijā Ruslans plāno atgriezties pēc 8.marta un, ņemot vērā Covid-19 ierobežojumus, tiks lemts par tālākiem plāniem un dalību sacensībās. Galvenais mērķis ir izpildīt kvalifikācijas normatīvu dalībai Tokijas Olimpiskajās spēlēs.

Vēlam veiksmi Ruslan!

Dalies