27. Jūnijs 2021.

Jelgavā aizvadīts 100.Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kurā lieliski nostartēja mūsu vieglatlēti un izcīnīja 7 medaļas, t.sk. 2 zelta, 3 sudraba un 2 bronzas.

Par Latvijas čempioniem kļuva Rūta Kate Lasmane trīssoļlēkšanā 13,75m un Ruslans Smolonskis 10km soļošanā 42:00,57. Divas sudraba medaļas izcīnīja Darja Sopova, kura trīssoļlēkšanā izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 13,59m, un par 2 centimetriem laboja Latvijas U-20 rekordu trīssoļlēkšanā. Tāllēkšanā Darja izcīnīja sudraba medaļu, sasniedzot 6,28m.

Sudraba medaļu augstlēkšanā izcīnīja Roberts Mažrims 1,99m.

Bronzas medaļu, varonīgi cīnoties junioru desmitcīņas sacensībās, izcīnīja Roberts Baraus, kuram 5352 punkti. Luīze Dārta Sietiņa 100m barjerskrējienā izcīnīja 3.vietu 14,47 sek. un ieguva divas 7.vietas 200m skriešanā 25,47 sek. un tāllēkšanā 5,51m.

Matīss Kaudze šķēpa mešanas sacensībās startēja kā juniors starp pieaugušajiem un ierindojās 10.vietā 57,73m.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem Jurim Petrovičam, Andrim Kronbergam, Brigitai Romanovskai un Modrim Liepiņam par ieguldīto darbu!