04. Jūlijs 2022.

Ogrē 30. jūnijā un 1. jūlijā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U16 grupā, kur piedalījās arī Ventspils Sporta skolas “Spars” sportisti. Vislabākos rezultātus sasniedza trenera Andra Kronberga audzēknes Brenda Džilināna Apsīte un Marta Frēliha.

Brenda Džiliāna Apsīte uzrādījā teicamu rezultātu, turklāt startēja kā viena no jaunākām dalībniecēm. Sacensību pirmajā dienā Brenda demonstrēja lielisku meistarību labākās Ventspils tradīcijās trīssoļlēkšanā, kur, aizlecot 12m tālu, izcīna zelta medaļu, turklāt sasniedz labāko sezonas rezultātu šajā vecuma grupā. Otrajā dienā Brenda startē tāllēkšanā, kur konkurence ir sīvāka, tomēr spotistei izdodas noturēt līderes pozīciju visu sacensības laiku un finišēt ar vēl vienu zelta medaļu un rezultātu 5,51m. Abi rezultāti ir Brendars personīgie rekordi, turklāt katrās sacensībās tos Breda labo atkal un atkal.

Lieliskus rezultātus uzrāda arī mūsu sprintere Marta Frēliha, kura zelta medaļu izcīna 100m barjerās ar rezultātu 14,97m, bet 100m sprintā Marta paliek otrā ar rezultātu 12,97. Šie rezultāti nebija Martas sezonas labākie, tomēr Marta stabili notur līdera pozīcijas savā vecuma grupā un uzrāda teicamu sniegumu.

Apsveicam tereneri un sportistes ar lielisko sniegumu.

Dalies